Stowarzyszenie Kolanie – nasza działalność oraz aktywność.

Stowarzyszenie Kolanie nasza działalność oraz aktywność wspiera zarówno rozwój intelektualny jak i fizyczny mieszkańców miasta. Funkcjonujemy na rzecz miasta Koła oraz jego mieszkańców. Prowadzimy liczne akcje i wydarzenia mające na celu aktywizację i zwiększanie świadomości mieszkańców Koła. Jednym z ciekawszych przejawów naszej działalności są zajęcia na ściance wspinaczkowej dla dzieci i młodzieży organizowane na hali MOSiR. Na naszym fanpagu na facebooku zamieszczamy filmiki z ćwiczeniami, aby wszyscy Kolanie mogli, poprzez wykonywanie ich samodzielnie w domu, zadbać o swoją tężyznę fizyczną.

Nasze stowarzyszenie prowadzi również akcje, których celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej. Przykładem może być akcja „Chrońmy nasze lasy”, polegająca na zbiórce makulatury przez lokalne placówki oświatowe.

Wspieramy także inne inicjatywy takie jak wolontariat, wspieranie świadomości historycznej przez uroczyste obchodzenie świąt narodowych oraz prowadzenie specjalnych lekcji historii dla dzieci. Prowadzona jest także zbiórka na plac zabaw i ćwiczeń dla psów „Pupiland”stowarzyszenie-kolanie

Obserwuj nas i polub na:

You may also like...

Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny